VEEBIHOOLDUS

Meie professionaalne veebihooldus hoiab teie veebilehe töökorras ja annab teile eelise teie konkurentide ees.

Pikenda Oma Veebilehe Eluiga

Internet ei jää kunagi seisma ja see käib ka sinu veebilehtede kohta. Veebitehnoloogiad arenevad pidevalt, veebidisaini moed muutuvad, sinu ettevõtte muutub ja sinu sait vajab pidevat uuendamist selle peegeldamiseks. Kohe, kui te olete veebi ellu äratanud, saame me pakkuda teile laiaulatuslike teenuseid, et te saaksite keskenduda sellele, mida te teete kõige paremini: kirjutatud blogi postituste üleslaadimine, veebilehe jaoks kasutatava tarkvara (CMS) pidev uuendamine, teabe redigeerimine nagu on salvestusajad, menüüd ja töötajate kontaktandmed ning uute veebilehtede ehitamine. Meie eesmärk on teha kõik võimalikult kasutajasõbralikuks, sealhulgas ka veebilehed ja veebirakendused. Hästi hooldatud veebileht …

update-website-security

UUENDA OMA VEEBILEHE TURVALISUST

Me värskendame pidevalt turvameetmeid, et hoida tülitekitajaid eemal meie poolt hooldatavatest ja jälgitavatest veebilehtedest.

keep-webpage-content-fresh

HOIA OMA VEEBILEHE SISU VÄRSKENA

Pakume abi kõikides WordPressiga seotud küsimustes – lisades, eemaldades ja muutes sisu koos kõikvõimalike uuendustega.

update-website-design

UUENDA OMA VEEBILEHE DISAINI

Kui teie veebileht näeb pidevate uuenduste abil välja professionaalne, näevad lugejad teid autoriteedi ja eksperdina.

Põhilised Veebilehe Uuendused

  • Külastajate/klientide tagaside põhjal tehtud parandused. Need parandused võivad hõlmata saidi toimivust, navigeerimist ja üldist kasutajakogemust.
  • Uute ja eksisteerivate toodete uuendused. Suure tõenäosusega peate te ennem uuendama olemasolevaid tooteid, kui lisama uusi. Protsess näeb põhimõtteliselt samasugune välja, sul on vaja lisada uuendatud toote informatsioon ja hinnad. Loomulikult peate te aegajalt olemasolevaid tooteid ka eemaldama ja asendama.
  • Promo uuendused. Teine asi mida te peate regulaarselt tegema on toodete uuendused reklaamimise ehk promomise jaoks. See hõlmab lühiajalisi allahindlusi, tasuta pakkimist või transpordi reklaame.
  • Interaktiivsuse komponendi uuendamine. Regulaarsed veebilehitseja uuendused võivad otseselt mõjutada erinevate veebilehe interaktiivsete komponentide jõudlust. Sooritusvõime probleemid, suur tagasipöördumiste määr veebilehelt ja madal konversioonimäär on vaid kolm probleemi, mis võivad tekkida teie interaktiivsete komponentide ühildumatusest veebilehitsejatega.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist!  Me oleme valmis teid aitama. Kui teil on päringuid, saate meiega igal ajal võtta ühendust e-maili teel.

Saada Sõnum

  •