Veebihooldus

Meie professionaalne veebihooldus hoiab teie veebilehe töökorras ja annab teile eelise teie konkurentide ees.

Pikenda Oma Veebilehe Eluiga

Internet ei jää kunagi seisma ja see käib ka sinu veebilehtede kohta. Veebitehnoloogiad arenevad pidevalt, veebidisaini moed muutuvad, sinu ettevõtte muutub ja sinu sait vajab pidevat uuendamist selle peegeldamiseks. Kohe kui te olete veebi ellu äratanud, saame me pakkuda teile laiaulatuslike teenuseid, et te saaksite keskenduda sellele, mida te teete kõige paremini: kirjutatud blogi postituste üleslaadimine, veebilehe jaoks kasutatava tarkvara (CMS) pidev uuendamine, teabe redigeerimine nagu on salvestusajad, menüüd ja töötajate kontaktandmed ning uute veebilehtede ehitamine. Meie eesmärk on teha kõik võimalikult kasutajasõbralikuks, sealhulgas ka veebilehed ja veebirakendused. Hästi hooldatud veebileht …

update-website-security

UUENDA OMA VEEBILEHE TURVALISUST

Me värskendame pidevalt turvameetmeid, et hoida tülitekitajaid eemal meie hallatavatest ja jälgitavatest veebilehtedest.

keep-webpage-content-fresh

HOIA OMA VEEBILEHE SISU VÄRSKENA

Pakume abi kõikides WordPressiga seotud küsimustes – lisades, eemaldades ja muutes sisu koos kõikvõimalike uuendustega.

update-website-design

UUENDA OMA VEEBILEHE DISAINI

Kui teie veebileht näeb pidevate uuenduste abil välja professionaalne, näevad lugejad teid autoriteedi ja eksperdina.

PÕHILISED VEEBILEHE UUENDUSED

 • Külastajate/klientide tagaside põhjal tehtud parandused. Need parandused võivad hõlmata saidi toimivust, navigeerimist ja üldist kasutajakogemust.
 • Uute ja eksisteerivate toodete uuendused. Suure tõenäosusega peate te ennem uuendama olemasolevaid tooteid kui lisama uusi. Protsess näeb põhimõtteliselt samasugune välja, sul on vaja lisada uuendatud toote informatsioon ja hinnad. Loomulikult peate te aegajalt olemasolevaid tooteid ka eemaldama ja asendama.
 • Promo uuendused. Teine asi mida te peate regulaarselt tegema on toodete uuendused reklaamimise ehk promomise jaoks. See hõlmab lühiajalisi allahindlusi, tasuta pakkimist või transpordi reklaame.
 • Interaktiivsuse komponendi uuendamine. Regulaarsed veebilehitseja uuendused võivad otseselt mõjutada erinevate veebilehe interaktiivsete komponentide jõudlust. Sooritusvõime probleemid, suur tagasipöördumiste määr veebilehelt ja madal konversioonimäär on vaid kolm probleemi, mis võivad tekkida teie interaktiivsete komponentide ühildumatusest veebilehitsejatega.

Hästi Hooldatud Veebileht...

check-icon

Töötab Hästi Google Otsingumootori Lehel

Google eelistab regulaarsete uuenduste ja optimeeritud sisuga veebilehti. Teie veebileht toimib hästi otsingumootori tulemustelehtedel tänu omandatud usaldusväärsuse tõttu, mitte tänu ühelegile individuaalsele veebilehe positsiooni parandavale faktorile.

check-icon

Käib Trendidega Kaasas

Käib trendide ja tehnoloogia arenguga kaasas. Teie veebilehe areng peab ajaga kaasas käima. See võib olla sama lihtne kui sammu pidamine disaini trendide või uute funktsioonaalsustega, mis aitavad teil klientide vajadusi paremini rahuldada. Need muutused pole alati drastilised, aga need võivad aidata teie veebilehel kasvada koos teie ettevõttega.

check-icon

Jookseb Sujuvalt ja Efektiivselt

Ei olev võimalik liigselt rõhutada teie veebilehe hoolduse tähtsust. Sooritusvõime parandamine on üks oluliseimad faktoreid sujuvalt töötava ja efektiivse veebilehe jaoks, kuid kindlasti mitte ainuke.

check-icon

Äratab Huvi Potensiaalsetes Klientides

Hästi hooldatud ja optimeeritud veebileht köidab uusi kliente ja hoiab olemasolevat klientuuri.

dots

Veebihoolduse Maksumus Sõltub

Need värskendused hõlmavad sageli järgmiste elementide lisamist, muutmist, asendamist või kustutamist:

 • Tekst (just toodete tekstid)
 • Foto/Pildid
 • Animatsioonid/Videod
 • Lingid
 • Vormid
 • Individuaalsed lehed
 • Navigatsiooni elemendid
 • Allalaaditavad failid
dots

Kõrgetasemelised Hooldustööd

Veebilehe disain ei ole tihtipeale osa veebihoolduse paketist ja on maksustatav tunnitasuna. Käesoleva teenuse saadaolevus sõltub teiega koostööd tegevast ettevõttest.

On olemas ettevõtteid, kellel ei ole isiklikke veebidisainereid ja palkavad väljast määratud ajaks partnereid erinevate projektide tarvis.

 • Kõrgetasemeline pildi töötlus/manipulatsioon ja koondamine
 • Video töötlus/manipulatsioon
 • Audio töötlus ja koondamine
 • Uue kohandatud veebilehe disain
 • Veebilehe navigatsiooni elementide ümberkujundamine

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist. Me oleme valmis teid alati aitama.

Kui teil on päringuid, saate igal ajal meiega ühendust võtta e-maili teel.