SOTSIAALMEEDIA TURUNDUS

Tipptasemel sotsiaalsete kampaaniate loomisel ja haldamisel aitab teid meie sotsiaalmeedia turundus. Tõeline sotsiaalmeedia edu läbi orgaanilise sotsiaalmeedia turunduse ja tasuliste sotsiaalsete reklaamide kombinatsiooni.

Sotsiaalmeedia Turundus & Haldus - Me Loome Jälgijaid

71% Interneti kasutajatest ostavad tõenäoliselt brändi, mida nad järgivad sotsiaalvõrgustikes nagu Facebook, Twitter ja Instagram. Sotsiaalmeedia platvormid Facebook, Twitter ning Instagram, võivad dünaamiliselt suurendada kokkupuudet ning huvi sinu ettevõtte vastu. Meil on laialdased teadmised sotsiaalmeedia turundusest ja me teame, kuidas loominguliselt disainida ning panna kõik oma teadmised teie sotsiaalmeedia turunduse heaks tööle. Meie sotsiaalmeedia sisaldab: sihtrühma tuvastamist ning hindamist, tõhusa turundusstrateegia loomist, pidevat sotsiaalmeedia seiret, konkreetsete fraaside ja märksõnade sihtimist. Meie pühendumus efektiivsele sotsiaalmeedia juhtimisele ja turundusstrateegiatele, loovad väärtusliku võrguressursi teie veebiturunduse vajadusteks.

noun_Profit_492260

SIHTRÜHMA SIHTIMINE

Me kasutame isikupärastatud lähenemist arendades sotsiaalmeedia strateegiat, mis on loodud teie sihtrühmale ja brändi häälele.

ad-copy-writing

SOTSIAALMEEDIA REKLAAMI KOOPIATE LOOMINE

Me loome sotsiaalmeedia reklaami koopiaid, mis kõige paremini esindab teie äri visiooni ning sobib ideaalselt teie brändi mainega.

sotsiaal-ads

SOTSIAALMEEDIA REKLAAMIDE ANALÜÜS

Sotsiaalmeedia juhtimise osana analüüsime kampaaniate toimivust ja teeme muudatusi selle parandamiseks.

Saada Oma Brändi Sõnum Rohkem Kui 3 Miljardile Inimesele

Sotsiaalmeedia turundus on parim viis teie sihtrühmaga suhtlemiseks. Lisaks oleme me võimelised looma tõhusaid sotsiaalmeedia strateegiaid igas suuruses ettevõtetele. Edu sotsiaalmeedias mõõdetakse suures osas sihtrühma kaasamisega.

Kõrge osaluse saavutamiseks soovitame me ettevõtetel olla pidevas suhtluses oma järgmiste tegevustega kõigis suuremates platvormides. Kaasatava sisu avaldamine on ka üks sotsiaalmeedia strateegia oluline osa. Kogu avaldatud sisu ja loomingulisus peaks motiveerima jälgijaid teie veebilehte külastama, et rohkem teada saada teie brändi sõnumist. Lõpuks kui jälgijad saavad aru teie brändi loost, on neil suurem võimalus saada teie kliendiks.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist!  Me oleme valmis teid aitama. Kui teil on päringuid, saate meiega igal ajal võtta ühendust e-maili teel.

Saada Sõnum

  •