PPC REKLAAM

Oleme hästi kursis kõigega, mis on seondub märksõnaga “PPC reklaam”, ja selle tõttu jõuavad ka meie kliendid parimate äritulemusteni. Meie PPC ekperdid annavad hoo sisse teie edule, suurendavad teie tulusid ja aitavad tõsta teie ettevõtte liiklust märkatava kiirusega.

Meie "PAY-PER-CLICK" (PPC) Ehk Maksa-Kliki Haldusteenused

See tähendab maksa-kliki(PPC) kampaaniate haldust ja nullist ülesehitust. Me pakume kohandatud PPC kampaaniaid ja sihtimisstrateegiaid. Suurendage oma veebilehe liiklust, konversioone ja tulusid, kulutamata palju aega ja vaeva. Meie PPC protsess hõlmab märksõnade ja konkurentide analüüsi, pakkumiste strateegiat, turunduse taaskehtestamist(seda ainult vajadusel), disaini loomist ja sisuteksti kirjutamist, paigutusstrateegiat, konversioonide jälgimist ning igapäevaseid uuendusi.

PPC reklaam ja Google Adwords on väga kasulikud viisid suure liiklussageduse saamiseks lühikese aja jooksul teie ettevõtte veebisaidile. Kui kõik orgaanilised SEO tegevused võtavad tulemusteni jõudmiseks kuid, siis PPC teenused toovad tulemused teieni paari päeva või isegi paari tunniga. Üks parimatest PPC kampaania osadest on minimaalse eelarve puudumine nii Bingi kui ka Google Adwordsi reklaamide jaoks. See annab teile paindlikuse teie eelarve valimiseks teie enda tingimustel. PPC kampaaniaga pead sa maksma vaid näitamise eest.

keyword-research

MÄRKSÕNA ANALÜÜS

Teeme põhjaliku märksõna uuringu ja viime läbi analüüsi teie reklaamikampaaniate jaoks.

noun_Profit_492260

SIHTRÜHMA SIHTIMINE

Loome ülevaate teie tööstusest, kindlustamaks, et me sihime õiget sihtrühma ja teieni jõuaks õiged inimesed.

split-test

REKLAAMI KOOPIA LOOMINE

Tegeleme reklaamikoopiate loomise ja testimisega, et teie ettevõte saavutaks parimad äritulemused.

Miks Te Vajate Oma Ettevõtte Jaoks PPC Reklaami

Pay-per-click(PPC) ehk “maksa-kliki” reklaam on üks tõhusaimaid meetodeid oma brändi või sõnum õige sihtrühmani toimetamiseks. PPC reklaamis ei pea te sihtrühma ise otsima – sihtrühm leiab teid ise. Kui teie eesmärgiks on uute sihtrühmadeni jõudmine või konversioonimäärade suurendamine, võib PPC reklaam pakkuda teile soovitud tulemusi.

Korrektselt tehtud PPC reklaam võib suurendada teie tulusid nii kulu-efektiivselt ja kiirelt kui vähegi võimalik. Veel üheks nüansiks on see, et teie PPC reklaamid ilmuvad ainult asjakohaste otsingumootorite otsingutulemuste kõrval. Lisaks sellele pead sa maksma korraga ainult ühe kliki eest – mitte reklaami ilmumise eest otsingutulemuste lehel. Peale tulude ja kulude tasakaalu saate te sealt teenida märkimisväärseid summasid väga lühikese ajaga. Liikluse suurenemisel, võite te kogeda muutuseid oma PPC kampaaniates juba esimesel nädalal. See on ka põhjus, miks tasub vaadata just PPC reklaamide poole, kui te olete huvitatud oma ettevõtte kiirest kasvust.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist!  Me oleme valmis teid aitama. Kui teil on päringuid, saate meiega igal ajal võtta ühendust e-maili teel.

Saada Sõnum

  •