SEO Ehk Otsingumootoritele Optimeerimine

Suurema liikluse saavutamises ja uute klientide omandamises aitab teid meie poolne otsingumootoritele optimeerimine. Aitame teie ettevõttel saavutada parim positsioon internetis, suurendada tulusid, ja luua pidev uute klientide voog hinnatud otsingumootorile optimeerimise teenuse abil.

Meie Parimatele Tulemustele Orienteeritud SEO

Olenemata sellest, kas ehitad sa uut veebilehte või optimeerid mõnda olemasolevat, loome me teile veenva sisu maksimaalse konversiooni saavutamiseks. Oma pikaajalise partnerina jälgime ja optimeerime teie kampaaniaid igakuiselt, samal ajal kohandades pidevalt nende kvaliteeti ja kvantiteeti.

Me usume, et kui soovite tõhusalt internetis välja paista, peab teil olema võimas SEO strateegia. Võimas SEO(otsingumootoritele optimeerimine) strateegia aitab teie veebilehel tõsta asukohta otsingumootori tulemuste lehel.
Selle jaoks on teil vaja teha kindlasti:  märksõnade uuring õigete märksõnade jaoks, On-Page optimeerimine, Off-Page optimeerimine ja  väljapaistev kasutajasõbralik koduleht. Koos täieliku veebilehe auditi raportiga, olete te võimelised tegema kindlaks kõik peamised koostisosad, mis on vajalikud teie ettevõtte toimimiseks ja laienemiseks.

seo-audit

AUDIT

Me viime läbi auditi ja loome strateegia, mis aitab suurendada teie nähtavust internetis.

keyword-research

MÄRKSÕNA UURINGUD

Konkreetsed märksõnad, mida me sihime, aitavad meil defineerida sihtrühma ja veebilehele väärtuslikku liiklust juhtida.

sisu-loomine

SISU LOOMINE

Loome teie ettevõtte strateegia jaoks pikaajalise sisu, blogipostitusi, infograafiaid, veebijuhiseid, optimeeritud sisu ja palju muud.

MEIE SEO POOLNE LÄHENEMINE

Mida me saame teha, et teie veebileht saavutaks parimad müügitulemused? Vaata järgi:

Esmalt määratleme me teie veebilehe konversioonide jaoks konkreetsed eesmärgid, loome ülevaate teie ainulaadsetest müügipakkumistest ja turuvõimalustest, ning teostame SEO auditi, et hinnata teie hetkelisi tugevaid ja nõrku külgi internetis. Me vaatame teie ettevõtte võrgujõudlust ja viime läbi põhjaliku analüüsi teie konkurentide tegevuse kohta.

Järgmisena arendame me välja interneti strateegia, et luua käimasolev uute klientide voog. Me optimeerime teie veebilehe sisu kasutajakogemuste parandamiseks, varustame teid väärtusliku materjaliga, hoides silma peal märksõnadel igat lehte silmas pidades.

Meie SEO Protsess

SEO protsess kogusummana – Protsess on peamiselt seotud linkide ja sisuga, ning kuidas need kaks komponenti omavahel toimivad, et luua kasulikke märksõna suhteid ja meeldivaid kasutaja kogemusi. Üheks esimeseks sammuks teie veebilehe otsingu mootorile optimeerimisest on ülevaate loomine teie veebilehe hetkelisest sisust (tekstid, pildid, videod jne.), lehe arhitektuurist, samaaegselt saamaks aru teie ettevõtte ärilistest eesmärkidest.
Järgmisena näete te samm sammult kuidas näeb välja meie poolne teie veebilehe otsingumootoritele optimeerimine.

check-icon

Uuringud & Audit

See on teie "tundma õppimise" faas, kus me saame teada kõigest teie ettevõtte ja teie eesmärkide kohta. See sisaldab ka konkurentsivõimelist uurimistööd ja märksõna uuringuid. Me anname hinnangu teie hetkelise asukoha kohta, vaatame üle teie konkurentsi, viime läbi kliendtide uuringu ja hindame teie turundustaktikaid. Kaevates numbrite sügavustesse, et näha teie veebilehe praeguseid puudusi, suunates tähelepanu kasutajakogemustele ja kasutajaliidesele, ning kus on ruumi täiustusteks.

check-icon

Analüüs & Raport

Millised kanalid toovad teieni "ROI" mida te vajate? Teid ei jäeta pimedusse selgete ja arusaadavate aruannete abil, mis põhinevad ajakohastel kasutajaandmetel. Kampaaniate toimivust jälgitakse pidevalt lühiajaliste ja pikaajaliste eesmärkide suhtes. Regulaarsed aruanded näitavad selgelt iga kampaania staatust ja saadud tulemusi, võimaldades teil vajaduse korral teha korrektuure ja kahekordistada jõupingutusi, mis teie ettevõtte jaoks selgelt töötavad.

check-icon

Loo Sisu Mis Juhib Liiklust

Me töötame välja ja avaldame kasulikku sisu (blogid, uudiste artiklid jne.), mis on loodud potensiaalsete ostjate küsimuste käsitlemiseks kliendi teekonna igas etapis. Sinu sisukalendris esitatakse ajakava blogi loomise, sotsiaalmeedia reklaamide, pressiteadete ja linkide loomise jaoks. Aitame teil kasutada oma sotsiaalse meedia tööriistu, et kaasata uusi sihtrühmi ja luua lojaalsete järgijate kogukond. Lõpuks me eitame teid sisu sünkroonimisel, pöördudes tööstuse juhtide ja meediaväljaannete poole, laiendamaks vaatajaskonna ulatust ja suurendamaks teie kohalolekut internetis.

check-icon

Optimeeri Võrgu-Atribuudid

Kohe kui me oleme viinud ennast kurssi teie ettevõtte ja konkurentsieelisega, aitame me teil koostada toimiva plaani teie veebilehe optimeerimisest otsingumootoritele. See tähendab vajalike muutuste tegemist eksisteeriva veebilehe sisutekstis, lisades korrektse päise struktuuri ja õiged märksõna fraasid, tagades kõikide tehniliste aspektide olemasolu. Viimaseks luuakse meta kirjeldused, lehekülgede pealkirjad, kanoonilised sildid ja asjakohased ümbersuunamised, ning kogu avalikkusele suunatud sisu esitatakse Google'ile kiireks indekseerimiseks.

dots

Parimad SEO Tavad

Me ei tegele kunagi nö. "black hat" tehnikatega. Kuigi need keelatud taktikad võivad pakkuda teile lühiajalisi positiivseid tulemusi, võivad sellega kaasnevad karistused pikemas perspektiivis hoopis teie veebilehele vastupidist mõju avaldada. Sellepärast jääme me ka truuks kindlatele SEO trendidele. Meeskonna kõigi liikmete pidev väljaõpe ja ametialane areng on üks paljudest viisidest, kuidas tagada meie kliendi edu. Usume parimate SEO tavade kasutamisse, mis suurendavad teie lühi- ja pikaajalist edu. Me arendame parima sisu ja struktuuriga veebilehti, alati meeldivaid kasutajakogemusi silmas pidades.

dots

Lõpptulemustele Suunatud SEO

Meie SEO ja muud digitaalsed turundustegevused on andmete poolt juhitud, ning tulemustel põhinevad. Lõppude lõpuks olete te huvitatud suuremast hulgast klientidest ja suurematest müüginumbritest, seetõttu ei pööra me tähelepanu ainult teie veebilehe liikluse suurendamisele ja teistele andmepunktidele, mis ei oma üksi mingisugust tähtsust. Me tahame teil aidata võtta välja viimast teie turunduseelarvest, pakkudes selgeid strateegiaid mitme turunduskanali võimendamiseks, et luua ühtne lähenemisviis, mis on mõeldud turuosa saamiseks.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist. Me oleme valmis teid alati aitama.

Kui teil on päringuid, saate igal ajal meiega ühendust võtta e-maili teel.