numbers-money-calculating-calculation-3305

Millest Sõltub Teie Kodulehe Hind?

Üheks esimeseks küsimuseks, mida inimesed küsivad kodulehe ehitamise WordPressile juures, on: Millest sõltub teie kodulehe hind? Vastus sellele küsimusele on, et see sõltub täielikult teie eelarvest ja eesmärkidest ning sellest, kas te soovite oma veebilehte ehitada valmislahendusele, nullist oma visiooni järgi või luua keerukaim e-kommerts lahendus.

Loomulikult lisanduvad sinna veel teatud väikesed lisatasud, mis tulevad domeeni maksumusest ja veebilehe majutamisega kaasnevatest lisatasudest, sealhulgas ka tasulise SSL sertifikaadi kasutamisest (seda ainult juhul, kui te olete huvitatud selle kasutamisest), mida soovitatakse kasutada teie veebilehe turvalisuse huvides. Seetõttu võib muutuda ka vähesel määral teie kodulehe tegemise hind.

Milline on kodulehe tegemise hind?

Kodulehe ehitamisel WordPressile ollakse huvitatud üldjuhul ühest kolmest järgnevast erineva maksumusega kodulehest.

1. Valmislahenduse abil loodud veebisait

Valmislahenduse abil loodava veebilehe puhul otsitakse lihtsalt internetist teile sobiv WordPressi teema, kus te saate teha hõlpsasti teile meelepäraseid muudatusi.

Internetist on teil võimalik leida tohutul hulgal valmislahendusi ja teemasid erinevate veebilehtede loomiseks erinevatele ettevõtetele nende äriliste eesmärkide saavutamiseks.

Seejuures saate te ka WordPressi endaga kaasa mitmed erinevad suurepärased lahendused veebilehtede loomiseks.

Valmislahendusele loodav veebileht on ka odavaim tänu sellele ehitamisele kulutatavate väiksemate töötundide tõttu, sest enamik tööst on teile sobiva teema juures juba eelnevalt ette ära tehtud.

Valmislahenduste abil loodavate projektide maksumus algab üldjuhul umbes 500-700 eurost.

 

2. Algusest saadik enda visiooni järgi loodud veebileht

Eritellimusel ja nullist loodavate projektide puhul on teil võimalik teha erinevaid muutusi teie veebilehe funktsionaalsuses veebilehe loomise teekonnal ning lisaks sellele on ka võimalused muljetavaldavate lehtede loomiseks siinkohal piiramatud.

Seetõttu on ka selliste projektide loomine oluliselt kulukam tänu suuremale ajakulule ning erinevate WordPressi lisade ja pistikprogrammide kasutamisele. Selliste projektide hinnad algavad varieeruvalt umbes 1000 eurost.

 

3. E-Kommerts veebileht

Lihtsustatuna on tegu e-poega, kust kliendid saavad otsida ja soetada neile huvi pakkuvaid tooteid.

Kindlasti peab olema teie e-poele integreeritud maksesüsteem ja ostukorv.

Ühe e-poe hinna määrab eelkõige selle sisu hulk, nagu näiteks lehtede ja tootefotode arv.

Kui te oleks küsinud veebisaidi maksumuse kohta 10 aastat tagasi, oleks vastuseks olnud: “Väga Palju”.

Aga tänaseks on tänu tööriistadele nagu WordPress ja Shopify veebilehtede tegemise hinnad oluliselt langenud ja madalamad kui kunagi varem.

Kui asi puudutab e-poode, siis on olemas kaks teile esitatavat tasulist kategooriat:

Infrastruktuur – nii öelda kardina tagused elemendid, mis toetavad teie e-poodi. Lisaks sellele vajate te tarkvara oma e-poele funktsionaalsuse andmiseks, teie veebilehe majutamiseks, domeeni nime, et teha teie veebileht teie külastajatele ligipääsetavaks ja SSL sertifikaati teie veebilehe turvalisuse huvides.

Disain ja funktsionaalsus – see on kõik, millega on teie külastajad otseselt seotud. Selle all mõeldakse näiteks disaini muutmist või kasutajakogemuse parandamist.

Kui teile on ette antud kindel eelarve, siis on teil võimalik kõik see teil iseendal üles seada – sest WordPressile
e-poe loomine ei vaja suuri tehnilisi teadmisi kodeerimisest.

Ühe e-poe maksumus algab üldjuhul umbes 3000 eurost.

Samas on olemas ka ettevõtteid, kes pakuvad veebiarendus teenust fikseeritud hinna põhjal, et kliendil oleks eelnevalt juba teie poolt loodava
projekti hind teada hilisemate ootamatute lisakulude vältimiseks.

Arusaamine kodulehe tegemise hinnast ei tohiks osutuda teile komistuskiviks – küsida tuleks vaid õigeid küsimusi.

Tuleks vaid aru saada teie klientide ärilistest eesmärkidest, nende ootustest ja eelarvest.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *