MIDA ME TEEME

Meie eesmärgiks on pakkuda IT valdkonna parimaid teenuseid, rakendades parimate lahenduste leidmiseks põhimõttelisi lähenemisviise, mis käsitlevad reaalajas probleeme.

Meie Visioon

Me arendame WordPressile hästi kohandatud ja silmapaistvaid kodulehti, mida on teil võimalik hiljem endal ilma suurema vaevata hooldada. Meie suurimaks kireks on ka teie kodulehe hilisem optimeerimine, et tuua teid internetis esile ja luua teie ettevõttele maksimaalne kasumlikkus. Tagame teile parimad tulemused, pannes oma teadmised otsingumootoritele optimeerimisest, Google Adwordsi reklaamidest ja sotsiaalmeedia turundusest teie heaks tööle.

WordPress

WordPress web development

SEO

search engine optimization

Google Adwords

A/b split tests

Social Media

Social Marketing

Meist

 

Me aitame mitmeid erineva suurusega ettevõtteid, kasutades uusimaid turul saadaolevaid tehnoloogiaid ja trende.

Me oleme teadlikud veebiarenduse ja internetiturunduse maailmas aset leidvatest pidevate muutuste nõuetest ning seetõttu oleme võimelised teile pakkuma kvaliteetseimaid lahendusi teie ettevõtte vajaduste rahuldamiseks. Me oleme mitmeid veebiarendus ja internetiturundus teenuseid pakkuv ettevõte. Oma loomingulisusega oleme abiks kliendi kujutlusvõime kontseptsiooni elluviimise kallal. Me pakume täieulatuslikke digitaalseid reklaamlahendusi kõrgetasemeliste probleemide lahendamiseks.

“We don't just sell websites, we create websites that SELL.”

Christopher Dayagdag

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist!  Me oleme valmis teid aitama. Kui teil on päringuid, saate meiega igal ajal võtta ühendust e-maili teel.

Saada Sõnum

  •