KODULEHE TEGEMINE SISUHALDUSSÜSTEEMILE WORDPRESS

Kodulehe tegemine mistahes ettevõttele! Me aitame ettevõtetel suurendada nende kasumit ja klientuuri ulatust hõlpsasti kohandatavate ning kasutajasõbralike WordPressi veebilahenduste abil, mis vastavad just teie nõudmistele.

Võta Kontroll Oma Veebilehe Sisu Üle

Me loome erinevaid veebilahendusi, pidades silmas meie klientide nõudeid ja eesmärke. Seejuures pakume me täieulatuslikku veebiarendusteenuste valikut, et suurendada teie ettevõtte kohalolekut internetis. Lisaks sellele kasutame me eelnevalt välja töötatud rakendusi või käsitsi kohandatud lahendusi erinevate standardamise protsesside kaudu. Me oleme küll hästi kursis kõigi turul kättesaadavate suurte CMS platvormidega, kuigi keskendunud oleme just veebiarendusele sisuhaldussüsteemile WordPress.

Pannes kokku meie teadmised infotehnoloogiast ja veebiarendusest, loome me e-poode, portaale ja kodulehti, kus on klientidel võimalik teha suurel hulgal oste või saaksid nad kasutada just teie poolt pakutavad teenuseid.

lihtsasti-kohandatav

LIHTSASTI KOHANDATAV

Olles eksperdid WordPressile arendamises, loome me lihtsasti kohandatavaid veebilahendusi just teile. 

tundlik-disain

REAGEERIV DISAIN

Jah! Iga meie veebileht on loodud nii, et see näeks hea välja ja töötab hästi mis tahes seadmega.

seo-sõbralik

SEO-SÕBRALIK

Kui teil on vajadus SEO-sõbraliku kodulehe järgi, siis suunake oma pilgud meie otsingumootorile optimeerimisteenuse suunas.

Kodulehe Tegemine WordPressiga

Meie veebiarendus eksperdid ei tegele enam lihtsate ja tavapäraste kodulehtede ehitamisega, vaid oleme pööranud oma tähelepanu tugevalt kohandatud veebilahenduste loomisele, kasutades sisuhaldussüsteemi WordPress. “Tugevalt kohandatud” all peame me silmas lahendust, mille lõpetamiseks läheb üldjuhul 300 tundi või rohkemgi ning ka meie enda koduleht on ehitatud sisuhaldussüsteemile WordPress. 

 WordPressi suurimateks eelisteks on:

  •  WordPress hoiab suurimat 60% sisuhaldussüsteemi turgu. 
  • Umbes 30% kõikidest veebilehtedest internetis töötavad WordPressi põhjal.
  • WordPressi on väga lihtne kohandada tänu selle paindlikule raamistikule.
  • Kasutajaliidese komponendid on väga kasutajasõbralikud.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist!  Me oleme valmis teid aitama. Kui teil on päringuid, saate meiega igal ajal võtta ühendust e-maili teel.

Saada Sõnum

  •