Kodulehe Tegemine Sisuhaldussüsteemile WordPress

Kodulehe tegemine mistahes ettevõttele! Me aitame ettevõtetel suurendada nende kasumit ja klientuuri ulatust hõlpsasti kohandatavate, ning kasutajasõbralike WordPressi veebilahenduste abil, mis vastavad just teie nõudmistele.

Võta Kontroll Oma Veebilehe Sisu Üle

Me loome erinevaid veebilahendusi, pidades silmas meie klientide nõudeid ja eesmärke. Seejuures pakume me täieulatuslikku veebiarendusteenuste valikut, et suurendada teie ettevõtte kohalolekut internetis. Lisaks sellele kasutame me eelnevalt välja töötatud rakendusi või käsitsi kohandatud lahendusi erinevate standardamis protsesside kaudu. Me oleme küll hästi kursis kõigi turul kättesaadavate suurte CMS platvormidega, kuigi keskendunud oleme just veebiarendusele sisuhaldussüsteemil WordPress.

Pannes kokku meie teadmised infotehnoloogiast ja veebiarendusest loome me e-poode, portaale ja kodulehti, kus on klientidel võimalik teha suurel hulgal oste või saaksid nad kasutada just teie poolt pakutavad teenuseid.

lihtsasti-kohandatav

LIHTSASTI KOHANDATAV

Olles eksperdid WordPressile arendamises, loome me lihtsasti kohandatavaid veebilahendusi just teile. 

tundlik-disain

REAGEERIV DISAIN

Jah! Iga veebileht, mida me ehitame, on kujundatud nii, et see näeks hea välja ja töötab hästi mis tahes seadmega.

seo-sõbralik

SEO-SÕBRALIK

Kui teil on vajadus SEO-sõbraliku kodulehe järgi, siis suunake oma pilgud meie otsingumootorile optimeerimisteenuse suunas.

KODULEHE TEGEMINE WORDPRESSIGA

Meie veebiarendus eksperdid ei tegele enam lihtsate ja tavapäraste kodulehtede ehitamisega, vaid oleme pööranud oma tähelepanu tugevalt kohandatud veebilahenduste loomisele kasutades WordPressi sisuhaldussüsteemi. “Tugevalt kohandatud” all peame me silmas lahendust, mille lõpetamiseks läheb üldjuhul 300 tundi või rohkemgi, ning ka meie enda koduleht on ehitatud sisuhaldussüsteemile WordPress. 

 WordPressi suurimateks eelisteks on:

  •  WordPress hoiab suurimat 60% sisuhaldussüsteemi turgu. 
  • Umbes 30% kõikidest veebilehtedest internetis töötavad WordPressi põhjal.
  • WordPressi on väga lihtne kohandada tänu selle paindlikule raamistikule.
  • Kasutajaliidese komponendid on väga kasutajasõbralikud.

WordPressile Veebiarenduse Peamised Eelised

WordPress on võimas, kuid täiesti tasuta saadaolev sisuhaldussüsteem (CMS), mis pakub laia funktsioonide valikut tõeliselt muljetavaldavate veebilehtede loomiseks erinevatele ettevõtetele. Alates 2003. aastast on WordPress läbinud pika tee ja nüüd on see kujunenud usaldusväärseks platvormiks, millel on võimalik luua ettevõtetele professionaalseid kodulehti ja e-poode. Selle tõttu ei ole ka üllatav, et rohkem kui 32% tänapäeva veebilehtedest töötavad just selle platvormi põhjal. Hoolimata hirmuäratavast konkurentsist, on WordPress jätkuvalt populaarseim ja tunnustatuim sisuhaldussüsteem tänu selle hämmastavatele funktsioonidele. Selle veebiarenduse platvormi kasutamise eelised on lõputud ja siin on mõned neist.

check-icon

Lihtsasti Kohandatav

Iga teie ettevõtte veebileht ehitatakse teiega tihedas koostöös, et see sobiks teie unikaalse kaubamärgiga. Me töötame koos teie meeskonnaga parima veebikogemuse loomiseks, mis tõstab esile teie isikupära, ja et kliendid jõuaksid kiiresti just teie ettevõtteni. Oleme veebiarendust ja internetiturundust pakkuv ettevõte, kes aitab teil kohandada oma kasutajakogemust vastavalt teie nišiturule.

check-icon

Mobiili-Sõbralik Reageeriv Disain

Mobiilne optimeeritud koduleht peaks olema digitaalse turundusstrateegia oluline osa. Mobiili-sõbralikkuse abil jõuab teie ettevõtte koduleht inimeste käeulatusse ka juhul, kui nad on näiteks reisil või istudes kodus tugitoolis. WordPressi reageeriv disain kohandab teie veebilehte igale ekraanile, millel seda kuvatakse, ning annab teile vabaduse kujundada veebileht, mis ei ole ühegile mobiilsele seadmele spetsiifiline.

check-icon

Kokkupuude Kaubamärgiga

Teie veebilehel oleva uue ja asjakohase sisu pidev voog seab erinevalt teistest teid teie tööstusharu liidriteks. WordPressi abil saate hõlpsasti luua ja jagada oma veebilehe sisu, andes teile platvormi aruteluks teie klientidega läbi postituste ja nende kohta tehtud kommentaaride. See avatud dialoog võib suurendada liiklust teie veebisaidil ja tõsta teie kaubamärgi mainet teie tööstuses.

check-icon

SEO-Sõbralik

WordPressi jaoks kasutatav kodeerimine on sujuv ja otsingumootorite poolt lihtsasti indekseeritud, mis tähendab, et uue sisu lisamine ja teie kodulehe asukoha tõstmine otsingumootori tulemuste lehtedel on lihtsam kui kunagi varem. Iga teie veebisaidi leht optimeeritakse märksõnade, tiitlite ja muu abil, et teil oleks võimalik sihtida otsimiseks konkreetseid sõnu või fraase.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist. Me oleme valmis teid alati aitama.

Kui teil on päringuid, saate igal ajal meiega ühendust võtta e-maili teel.