KODULEHE KIIRUSE OPTIMEERIMINE

Teie kodulehe kiiruse optimeerimine annab teie klientidele parimad kogemused, et neil oleks huvi teie kodulehte või e-poodi aina uuesti ja uuesti külastada.

Seal On Vajadus Kodulehe Kiiruse Järgi - Kodulehe Laadimise Kiirus

Tänapäevastel interneti kasutajatel ei ole enam kannatlikkust ega aega oodata lehe lõpuni laadimiseni. Peaaegu pooled neist kasutajatest (47%) ootavad, et koduleht lõpetaks laadimise pärast 2 sekundit. Pärast 3 sekundilist ootamist liguvad 40% nendest inimestest lihtsalt edasi järgmisele veebilehele, kus nad tunnevad ennast mugavamalt. Isegi Google’i esindaja on tsiteeritult öelnud, et 2 sekundit on vastuvõetav e-poe laadimise kiirus ja see ei ole nii mitte ainult sellepärast, et Google seda väidab, vaid lisaks sellele rohkem kui pooled veebipõhistest ostjatest peavad e-kommerts lehe koormuskiirust nende jätkuvaks patrooniks.

response-time

JAVASCRIPTI JA CSS-KOODIDE KOONDAMINE

Me saame kahandada teie Javascripti ja CSS failide hulka, mis kiirendab kahtlemata teie veebilehte.

server-response-time

REAKTSIOONIAEGADE LÜHENDAMINE

Kohandades veebiservereid ja optimeerides andmebaase, töötame me rahuldava reaktsiooniaja suunas.

remove-blockages

BLOKEERINGUTE LIKVIDEERIMINE

Saame teie lehe laadimise kiirust parandada, lisades ainult vajalikud lingid ja skriptid, eemaldades kõik ebaolulise.

Veebilehe Kiirus Võib Olla Teile Probleemiks

Klientide rahulolematus aeglase kodulehe laadimise tõttu ei piirdu tegelikult ainult e-poodidega. Sinna hulka kuuluvad ka erinevad portaalid, kes kannatavad selle tõttu madalate müügitulemuste käes. Enamikel juhtudel kliendid võivad küll lõpetada oma ostu, kuid edaspidiselt ei naase nad enam kunagi käesolevale veebilehele. Samas teised võivad hüljata oma ostukorvi koheselt ja hakkavad otsima neile huvipakkuvat toodet kusagilt mujalt. See on väga halb uudis just kõrge konkurentsiga tööstustele nagu on e-kaubandus ja turism.

Lisaks ei lõppe halvad uudised seal. Seejuures võib laadimiskiirus vähendada liiklust teie veebilehele, mõjutada teie kodulehe asukohta otsingumootori tulemuste lehel ja loomulikult vähendada ka teie ettevõtte kasumlikkust.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist!  Me oleme valmis teid aitama. Kui teil on päringuid, saate meiega igal ajal võtta ühendust e-maili teel.

Saada Sõnum

  •