FACEBOOKI KONTO LOOMINE JA MILLINE OLEKS ÕIGEIM VIIS SELLE KASUTAMISEKS?

FACEBOOKI KONTO LOOMINE JA MILLINE OLEKS ÕIGEIM VIIS SELLE KASUTAMISEKS?

Olete te huvitatud igavesti kasvavast Facebooki kogukonnast ja kuidas näeb välja Facebook konto loomine?

Lõpuks, kui te olete survele alla andnud ja läbi Facebooki konto avamise otsustanud endale selgeks teha, mis asi on Facebook konto loomine ja kuidas aitab see teil ühenduses olla nii vanade kui ka uute sõpradega.

See on see, mille poolest Facebook teile arvatavasti enim silma jääb.

Kuigi Facebook on mõeldud ka ettevõtete, isiklike brändide ja e-poodide jaoks.

Facebooki konto avamiseks peate te jälgima järgmisi samme. Nüüd saate te täielikult aru kogu protsessist ja kuidas aktsepteerida vajalikke tingimusi nii, et ei peaks Facebookis enda hinge maha müüma.

Siinkohal loote te enda isikliku või ettevõtte profiili Facebookis.

Esitlege ennast kogu maailmale. et särada.

Facebooki konto avamine on teie jaoks täiesti tasuta ja võtab ainult mõned minutid. Lõpuks, kui teie Facebook konto loomine on lõpule viidud, saate te seal jagada huvitavaid asju sõpradega, üles laadida pilte, vahetada sõnumeid ja palju muud.

1. FACEBOOK KONTO LOOMINE

 • Facebooki kodulehe avamine.

Facebooki konto avamiseks peab teie vanuseks olema vähemalt 13 aastat. Facebooki konto on teile täiesti tasuta, kuid teil on võimalik selle jaoks veel soetada teatud olulisi tööriistu. Ühe maili aadressi kohta on teil võimalik luua ainult üks konto.

Sisestage enda isiklikud andmed.

Facebooki kodulehel saate te sisestada enda eesnime, perekonnanime, emaili aadressi, parooli, sünnipäeva ja soo. Oma konto loomisel peate aga kindlasti kasutama on reaalset nime. Hüüdnimed on lubatud ainult niikaua, kui need on mingisugused variatsioonid teie päris nimest.

 • Klõpsake nupule “Sign Up”(Registreeru).

Kui teie poolt edastatud informatsioon on korrektne, saadetakse teie e-posti kinnituse kohta kiri.

 • Avage kinnitamiseks mõeldud email.

Selle maili teieni jõudmine võib võtta mõned minutid, kuid kui te olete emaili avanud, klõpsake seal teie konto kinnitamiseks mõeldud lingile.

2. TEIE PROFIILI ÜLES SEADMINE

 • Lisage profiilipilt.

Esimeseks asjaks pärast konto Facebooki konto loomist on profiili pildi lisamine. See annab võimaluse teistele kiiresti aru saada sellest, kellega tegu, tehes sõprade ja pere vahelise suhtluse hõlpsamaks.

 • Sõprade lisamine.

Facebook ei anna teile midagi, kui teil ei ole sõpru ega perekonda, kellega seda jagada.
Inimesi on teil võimalik leida seal nime või emaili järgi, importida nimekirja, mis koosneb teie kontaktidest ning saate kutseid saata ka teistele hetkel Facebooki kasutatavatele sõpradele. Kui te olete Facebookist leidnud kellegi, keda te tahate enda sõprade hulka lisada, peate te talle saatma kutse.

Lõpuks, kui nad on teie kutse aktsepteerinud, lisatakse see isik teie sõprade nimekirja.

 • Hallake oma privaatsuse sätteid.

Seal on olemas lõputul hulgal hirmulugusid inimestest, kes postitavad rämpsu, mida keegi näha ei taha. Võtke natuke aega selleks, et vältida inimesi, kelle eest te oma postitusi varjata tahate.

3. FACEBOOKI KASUTAMINE

 • Jaga ja postita.

Postitada on teil võimalik nii iseenda ajajoonele kui ka oma sõprade omale. Jagada on teil võimalik ka väljaspoolt Facebooki tulevat sisu, kaasaarvatud linke, pilte ja videosid.

 • Facebookis kirjutamine.

Facebook võimaldab teil hoida ühendust kõigi oma sõbraloendis olevate inimestega. Kui inimene, kellega te Facebookis suhtlete ei ole praegusel ajahetkel võrgus, jõuab teie poolt saadetud sõnum nendeni koheselt, kui ta Facebooki siseneb. Lisaks sellele on teil võimalik ka allalaadida rakendus “Messenger”, et teil oleks oma sõpradega võimalus suhelda ka ringi liikudes.

 • Fotode üles laadimine.

Facebook lubab teil fotosid postitamiseks üles laadida, et te saaksite neid omakorda jagada oma sõprade ja perega. Teil võimalik fotosid üles laadida ühe kaupa või siis organiseerida neid albumites. Tehke aga kindlaks, et te ei postita sinna midagi kahtlast või küsitavat.

 • Sündmuste loomine.

Facebooki on teil võimalik luua ka sündmuseid, et te saaksite kutsuda inimesi nendest osa võtma. Sündmustele saate lisada toimumisaja, asukoha ja postitusi inimeste jaoks, kellel on plaanis sellest osa võtta. Facebooki sündmused on saanud enim levinud viisiks , mille abil inimesed ühiseid kokkutulekuid organiseerivad.

11 thoughts on “FACEBOOKI KONTO LOOMINE JA MILLINE OLEKS ÕIGEIM VIIS SELLE KASUTAMISEKS?”

 1. We’re a gaggle of volunteers and opening a brand new
  scheme in our community. Your website offered us with
  helpful info to work on. You have performed an impressive process and our whole community will probably be grateful to you.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga