E-Poed

Meie poolt loodud e-poed annavad klientidele meeldivaimad kasutajakogemused, mis ületavad igati nende ootused, aidates neil  saavutada seejuures parimad äritulemused.

Puhas Kood, Intuitiivne Disain ja Ühilduvus

Cloudnine on lisaks kõigele muule ettevõte kes tegeleb ka e-kommerts lahenduste loomisega. Me loome innovatiivseid e-kommerts lahendusi alustavatele ettevõtetele, jaemüüjatele ja kaupmeestele, et tugevdada nende kohalolekut internetis. Meie e-poed on kohandatud vastavalt kliendi nõudmistele, et ületada ettevõtete ja klientide vahelised piirangud tõhusate tulemustega.

 Tänapäeva maailmas eelistavad inimesed teha tooteuurimist ja veebipõhiseid oste suurtes kaubanduskeskustes seiklemise asemel. Kui teie ettevõte müüb tooteid või pakub erinevaid teenuseid, on väga tähtis, et te omaksite e-poodi oma toodete kuvamiseks ja klientidega suhtlemiseks. See lubab sinu klientidel soetada või kasutada teie teenuseid just neile sobivalt: sülearvutist, nutitelefonist või nende tahvelarvutist.

kasutajasöbralikkus

KASUTAJASÕBRALIKKUS

Me loome elegantseid, ning kasutajasõbralikke veebilahendusi, et kliendid oleks huvitatud teie veebilehel ostude sooritamisest.

mobiilne-ühiulduvus

MOBIILNE ÜHILDUVUS

Me toome teie ettevõttele maksimaalse  kasumlikkuse mobiilselt ühilduvate veebilahenduste abil.

puhas-disain

PUHAS DISAIN

Me aitame teil luua meeldejääva ja positiivse keskkonna selgete disainijuhiste abil.

E-KAUBANDUSELE KESKENDUNUD VEEBIDISAIN

Teie veebilehed ja e-poed on rohkem kui lihtsalt brošüürid. Teie veebileht on mõeldud teie tegevuste inspireerimiseks. Meie poolt loodavad veebilehed annavad kasutajale selge tee konversioonini. Kasulik informatsioon on veenev ja kergesti loetav, samas kui meie poolsed tegevused aitavad ostjal jõuda järgmise sammuni nende teekonnal. Koos puhta ja intuitiivse UI/UX disainiga, mobiilse ühilduvusega ja kiire laadimiskiirusega, näed sa suuremat ostude arvu, keskmisest kõrgemat tellimuste väärtust ja teie e-poe paranenud ROI(Return On Investment).

Me ehitame küll atraktiivseid ja silmapaistvaid veebisaite, kuid kogu kujundus algab siiski teie äriliste eesmärkide mõistmisest ja strateegilisest lähenemisest nende saavutamiseks. Vaadake, kuidas meie tulemustepõhine lähenemine loovale ja reageerivale disainile on loonud meie klientide poolt nõutud äritulemused.

Mida Teie E-Poed Vajavad Edukuse Saavutamiseks

E-Poodide ehitamisel keskendume me funktsionaalsusele, tunnusjoontele ja disainile. Teie internetiäril on ilus, kohandatud veebi kohalolek, kuid teie müügieesmärkide saavutamiseks vajate te ka tänapäeva edukate e-kaupluste ja ostukorvide platvormide standardseid funktsioone. Ettevõtte omanikuna peate te omama enda kodulehe haldamiseks tööriistu, mis sobivad teie äriprotsesside ja haldustoimingutega.

check-icon

Sisu Haldamine

Milline lugu peitub teie toote taga? Sa tahad uudiseid, blogisid ja artikleid, mis räägivad lugusid teie poolt müüdavatest toodetest. Te vajate intuitiivset sisuhaldussüsteemi, mis muudab nende lugude jutustamise võimalikult lihtsaks. Teil peab olema võimalik hõlpsasti uusi lehti luua ja neid igal ajal muuta. Veenduge, et saate lisada pilte, linkida toote lehtedele, seadistada SEO elemente ja arhiveerida postitusi kasutajasõbralikul viisil, et äratada huvi ja luua elemente, mida saab hõlpsasti jagada sotsiaalmeedias.

check-icon

Skaleeruv Platvorm

Skaleeruva e-poe platvormi loomine on üks tähtsamaid, kuid ka üks enim tähelepanuta jäätavaid aspekte e-kommerts lehe ülesehitamisel. Võime suureneda on see, mis annab teile ruumi kasvada kui ettevõte. Me anname teile lahenduse, mida teie ettevõtte vajab just tänase päeva seisuga, et teie veebilehe liiklus või e-poe müügi tulemused kahekordistuksid võrreldes praegustega, ja ka edaspidi, kui nad on juba 20 korda suuremad.

check-icon

Tootel Filtreerimine

Lase klientidel luua nende enda ostukogemus, lastes neil filtreerida läbi toote kategoorialehtede. Kui neil on võimalik sorteerida hinna, populaarsuse või tähtsuse järgi, on neil koheselt võimalik jõuda toodeteni, mille vastu nad tegelikult huvi tunnevad. Ärge unustage kasutada „kiire eelvaate” funktsiooni, et nad ei peaks läbi vaatama tervet tootelehte, ennem kui nad on tõesti huvitatud edasisest infost.

check-icon

Aruandlusvahendid

Kuidas on sul võimalik oodata edasist arengut kliendi käitumist analüüsimata? Me saame anda teie kasutusse interaktiivse ja kerge vaevaga hallatava juhtpaneeli, mis näitab selgelt kasutajastatistikat, sealhulgas müüki, uusi ja tagasipöörduvaid kliente, müüdavaimaid tooteid ja enim kasutatud sooduskoode. Olge kursis oma inventuuriga, ning tuvastage kliendi käitumismustrid ühe suurepäraselt arusaadava aruandlus tööriista abil.

check-icon

Mitmed Saatmise ja Maksmise Valikud

Internetipõhise äri tegemisel, peate te andma klientidele usalduse nende makseprotsessi vastu. Paku neile erinevaid makse viise. Tehke maksekorralduse protsess hõlpsaks selge maksekinnituslehe abil (sealhulgas ka e-kirja abil mis kinnitab makse kättesaamist). Veenduge, et neil oleks võimalik kalkuleerida ostukulud otse oma ostukorvist, enne kui nad alustavad maksekorralduse protsessi. Too välja saatevõimalused. Mõned kliendid tahavad soetatud tooteid saada kätte koheselt, kuid on ka neid kes on nõus mõningase ooteajaga.

check-icon

Soovitatavad Lehed ja Tooted

Inimestele meeldib sirvida ja jagada, miks siis mitte teha see neile ülimalt lihtsaks! Kasutage mustrituvastust, näitamaks teie veebilehe külastajatele tooteid, mis on seotud teie poolt otsitavate toodetega. Kui kasutajad otsivad konkreetseid tooteid, mille vastu nad huvi tunnevad, siis sõnastikupõhiste tekstide lisamine lihtsustab soovituste abil otsinguriba automaatset täitumist. Keskendu reklaamtoodetele ja hooajakaupadele. Näiteks võite lisada "jagamis" funktsiooni, et kasutajad saaksid saata neile meeldivaid tooteid oma sõpradele.

Muljetavaldav E-Poe Disain Tagab Teile Parimad Müügitulemused

Professionaalselt välja töötatud e-poed ning nende disain on kõige kriitilisem element ja võtmetegur internetis edu kasvatamiseks. Kliendid peavad omandama teie e-kommerts lehe abil meeliülendava emotsiooni, et neil tekiks tahtmine teie e-poodi kasutada ka edaspidiselt. Sel moel saavutate te parimad müügitulemused. Teie e-poe disain ja arendus peab olema hästi organiseeritud, lihtsasti navigeeritav ja õieti funktsioneeriv.

Oluliseimad Rakendused ja Mida On Teil Võimalik Nende Abil Saavutada

Teie e-poed ja nende disain peab tingimata hea välja nägema. Veebileht peab olema kasutajasõbralik. Lisaks peate te oma veebilehte pidevalt optimeerima otsingumootorite jaoks ja vajalike toimingute nimekiri veel jätkub. Selleks kõigeks kasutage otseloomulikult WordPressi. WordPress on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem ennekõike selle avatud lähtekoodi tõttu. See tähendab seda, et algne lähtekood on vabalt kättesaadav, ning teil on võimalik seda endale südamekohaselt muuta ja levitada. Just see muudabki WordPressi paindlikuks ja kohandatavaks sisuhaldussüsteemiks. Parimaks osas selle juures on see, et te saate installida ja kasutada erinevaid pistikprogramme, ning teil on võimalik kasutada WordPressiga kaasnevaid valmislahendusi oma veebilehe kujundamiseks. Pistikprogrammid on rakendused, mis on mõeldud kasutamiseks just sisuhaldussüsteemil WordPress. Antud rakendused aitavad teil optimeerida teie veebilehte otsingumootorite jaoks, kaitsta teid rämpsposti saatjate eest, ning parandada teie kasutajakogemust.

check-icon

Juhtpaneelid

Sa tahad teada kui hästi sinu uus veebisait töötab. Sellepärast anname teie käsutusse kohandatava juhtpaneeli, mis toimetab teieni kogu vajaliku info, alates inventuuri andmetest kuni müügiinfoni. Jälgige tähelepanelikult kõiki olulisi e-poodide toimivuse näitajaid, sealhulgas ostumudeleid ja paljusid teisi lisategureid. See võimaldab teil teha teadlikke otsuseid, kuhu tuleks oleks vaja suunata reklaamtegevused ja turundussõnumid.

check-icon

Optimeerimine ja Analüüs

Oma interneti-müügi mootori maksimaalseks kasutamiseks, soovid, ja peaksid sa oma veebisaidil kindlasti rakendama Google Analyticsi jälgimiskoodi, A/B testimis tarkvara ja teise kolmanda osapoole javascripti koodi. Lisaks sellele muudame nende seadistamise väga lihtsaks, ilma, et teil oleks vajadus spetsiifiliste IT ressursside järgi.

check-icon

Back-End SEO Tööriistad

WordPress annab teile lihtsa juurdepääsu lehekülgede pealkirjadele, metakirjeldustele, alt-märgistele ja kõige muule, kus te saate kasutada asjakohaseid märksõnu teie veebilehe asukoha tõstmiseks otsingumootori tulemuste lehel.  “Schema Markup” ja teised toote lehekülje täiustused äratavad veebipõhistes ostjates huvi veelgi, ning muudavad tooted neile kättesaadavaks. Lisaks sellel anname me sulle ka vajalikud õigused veebisaidi uuenduste ja muutuste läbiviimiseks.

check-icon

Intuitiivsed Kasutajakogemused

Kõik tooted ja süsteemid, mida me igapäevaselt kasutame, on hoolikalt disainitud, ning kindla eesmärgiga. Selle reeglikohaselt ei tee me erandeid ka veebilehtede koha pealt. Me loome veebilehti, mis on intuitiivsed ja lihtsasti kasutatavad, ning kohandatavad kõikidele kasutajatele. Eriti tähtsaks peame me seda veebilehtede puhul, mis on suunatud e-kaubandusele. Me juhime teie kliendid meeldiva kasutajakogemuse kaudu avalehelt kuni maksekinnituseni.

Eduka E-Poe Ehitamisel Pead Sa Meeles Pidama

Tegelikult ei ole seal mingisugust saladust, et on olemas kolm valdkonda, millest e-kommerts projekti tulemus sõltub. Kui te kannate õieti hoolt nende kõigi eest, on teie edu garanteeritud. Selguse huvides, edu ei saavutata ainult suure toodete või teenuste kõrge müügimahuna, vaid ka klientide rahulolu ja lojaalsuse abiga.

dots

Inspireeri Lojaalsust

Olemasoleva kliendi hoidmine on tunduvalt lihtsam kui uue leidmine. Alati pead sa arvestama, et sinu kliendid on huvitatud kaubavalikuga tutvumisest  ja võrdlevad hindu ka teie konkurentide lehtedel. Aga kui sul õnnestub nad efektiivsete turundustehnikate ja atraktiivsete pakumiste abil oma e-poodi tagasi tuua, kasvatad sa suhteid, näitad üles lojaalsust ja inspireerid sa uusi kliente saamaks oma kaubamärgi suursaadikuteks.

dots

Anna Igale Lehele Eesmärk

Kõik veebilehed ja e-poed peaks olema spetsiaalselt ehitatud inspireerimaks konkreetset kliendi tegevust. Nende suunatud tegevuste kaardistamine toimub veebilehe planeerimise protsessi käigus, enne kui võetakse ette esimenegi samm disainimise suunas.

dots

Hoia Disain Puhtana

Kindlasti tahad sa omada loogilist veebisaiti, mis annab külastajatele selge arusaama teie e-poes navigeerimiseks ja kuidas käituda järgmisel sammul ostmisprotsessil. Ära kurna kasutajat liigse informatsiooniga. Toote lehtedel peaks esinema peamine pilt teie tootest, tiitel, tootekirjeldus, hind ja lühiinfoga "soovitatavad sarnased tooted" ... Kõik muu on juba üleliigne.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist. Me oleme valmis teid alati aitama.

Kui teil on päringuid, saate igal ajal meiega ühendust võtta e-maili teel.