E-POED

Meie poolt loodud e-poed annavad klientidele meeldivaimad kasutajakogemused, mis ületavad igati nende ootused, aidates neil  saavutada seejuures parimad äritulemused.

Puhas Kood, Intuitiivne Disain & Ühilduvus

Cloudnine on lisaks kõigele muule ettevõte, kes tegeleb ka e-kommerts lahenduste loomisega. Me loome innovatiivseid e-kommerts lahendusi alustavatele ettevõtetele, jaemüüjatele ja kaupmeestele, et tugevdada nende kohalolekut internetis. Meie e-poed on kohandatud vastavalt kliendi nõudmistele, et ületada ettevõtete ja klientide vahelised piirangud tõhusate tulemustega.

 Tänapäeva maailmas eelistavad inimesed teha tooteuurimist ja veebipõhiseid oste suurtes kaubanduskeskustes seiklemise asemel. Kui teie ettevõte müüb tooteid või pakub erinevaid teenuseid, on väga tähtis, et te omaksite e-poodi oma toodete kuvamiseks ja klientidega suhtlemiseks. See lubab sinu klientidel soetada või kasutada teie teenuseid just neile sobivalt: sülearvutist, nutitelefonist või nende tahvelarvutist.

kasutajasöbralikkus

KASUTAJASÕBRALIKKUS

Me loome elegantseid ja kasutajasõbralikke veebilahendusi, et kliendid oleks huvitatud teie veebilehel ostude sooritamisest.

mobiilne-ühiulduvus

MOBIILNE ÜHILDUVUS

Me toome teie ettevõttele maksimaalse  kasumlikkuse mobiilselt ühilduvate veebilahenduste abil.

puhas-disain

PUHAS DISAIN

Me aitame teil luua meeldejääva ja positiivse keskkonna selgete disainijuhiste abil.

E-Kaubandusele Keskendunud Veebidisain

Teie veebilehed ja e-poed on rohkem kui lihtsalt brošüürid. Teie veebileht on mõeldud teie tegevuste inspireerimiseks. Meie poolt loodavad veebilehed annavad kasutajale selge tee konversioonini. Kasulik informatsioon on veenev ja kergesti loetav, samas kui meie poolsed tegevused aitavad ostjal jõuda järgmise sammuni nende teekonnal. Koos puhta ja intuitiivse UI/UX disainiga, mobiilse ühilduvusega ja kiire laadimiskiirusega, näed sa suuremat ostude arvu, keskmisest kõrgemat tellimuste väärtust ja teie e-poe paranenud ROI(Return On Investment).

Me ehitame küll atraktiivseid ja silmapaistvaid veebisaite, kuid kogu kujundus algab siiski teie äriliste eesmärkide mõistmisest ja strateegilisest lähenemisest nende saavutamiseks. Vaadake, kuidas meie tulemustepõhine lähenemine loovale ja reageerivale disainile on loonud meie klientide poolt nõutud äritulemused.

KÜSI PAKKUMIST

Räägi meile oma projektist!  Me oleme valmis teid aitama. Kui teil on päringuid, saate meiega igal ajal võtta ühendust e-maili teel.

Saada Sõnum

  •